Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie - jakość filmów jest perfekcyjna dzięki dużej rozdzielczości, głębi kolorów i umiejętności obsługi. Oferujemy produkcję filmów promocyjnych, reklamowych, dokumentalnych, instruktażowych lub szkoleniowych. Tworzymy wideo wizytówki firm i instytucji, spoty reklamowe, intro i prezentacje. Filmujemy także wydarzenia, eventy i spotkania, realizujemy także pomysły Klienta.

Filmowanie

Oferujemy realizacje wielokamerowe w najwyższej jakości HD, możliwość miksowania obrazu z 8 kamer i kilku źródeł emisji takich jak DVD czy komputer. Dzięki takim działaniom można przekazać zmiksowany obraz stacjom telewizyjnym lub telebimom w standardzie SDI SD/HD lub SD PAL. Poza zapisem z każdej kamery zmiksowany obraz wraz z dźwiękiem jest rejestrowany na rekorderze HD co pozwala na szybki eksport lub ułatwia dalszą post-produkcję. Taka realizacja wykorzystywana jest na koncertach, konwencjach, wydarzeniach sportowych lub na dużych uroczystościach.

Postprodukcja

 

Studio DK-ART dysponuje stanowiskiem montażu nieliniowego HD oraz kabiną lektorską. Oferujemy montaż audio-wideo filmów, spotów, prezentacji lub intro z wykorzystaniem animacji, banku lektorów czy biblioteki sampli i wizualizacji. Przygotujemy materiał do emisji w TV i internecie. Oferujemy także authoring płyt DVD lub Blu-Ray. Konwertujemy również materiały powierzone, przegrywamy kasety VHS na DVD, udźwiękawiamy i tworzymy grafikę dla potrzeb Klienta.

Wynajem

 

- kamery Sony EX 1/3, GoPro 3

- aparat Canon 6D + obiektyw Canon 24-105

- mikser Blackmagic ATEM Television Studio

- rekorder Blackmagic HuperDeck Shuttle + SSD 500 i 250 GB

- statywy do kamer Manftotto

- slider Slidekamera

- dron Phantom II

- światło reporterskie, nakamerowe

- mikrofony pojemnościowe, dynamiczne

- zestaw bezprzewodowy Senncheiser G3

- green screen 175x350 cm

- monitory

- akcesoria

Ujęcia lotnicze

 

Pozwól sobie pokazać siebie i swój biznes z innej perspektywy! Mamy do dyspozycji drona DJI Phantom 2, który w połączeniu z kamerą GoPro wykona dla Ciebie to, co dotychczas było znane tylko z wysokobudżetowych filmów! Zdjęcia i filmy z powietrza? Dla nas to sama przyjemność, dla Ciebie to materiał najwyższej klasy

galeria Flickr

Fotografia

 

Zgodnie z dominującymi standardami dysponujemy lustrzanką Canon 6D, która znakomicie sprawdza się w warunkach reporterskich, jak i przy dużych realizacjach. Atutem sprzętu jest bez wątpienia piękny i płynny obraz. Jakość bez wątpienia zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających przedsięwzięć!

Grafika

 

Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem grafiki komputerowej na potrzeby tworzenia identyfikacji wizualnej firm, wykorzystania w celach reklamowych, czy przygotowania do druku.

 

Oferujemy transmisję live streaming obrazu i audio w wysokiej rozdzielczości HD na żywo bezpośrednio do sieci na kanał YouTuba, LiveStream lub inne serwisy. Sygnał możemy transmitować bezpośrednio z kamery lub z miksera wideo przy realizacji wielokamerowej wraz z komputerem emisyjnym.

Streaming wideo